Očná optika

Rodinný podnik založený v roku 1998

Odborne Vám poradíme a prispôsobíme okuliare Vaším požiadavkám
na každodenný život, prácu, šport alebo hobby...

darčekový poukaz na okuliare

Darčekový poukaz na okuliare

Potešte svoju rodinu, známych darčekovým poukazom na okuliare, okuliarové šošovky. Teraz možnosť zakúpiť poukaz online s poštovným zdarma. Doručíme Vám darčekovú tlačenú formu pukazu. Stačí len kliknúť a poukaz Vám pošleme do 24 hodín!
Neváhajte kým je ešte čas.

Ako si vybrať okuliare

Rdady ako si vybrat dioptrické okuliare.

1

Vyšetrenie zraku

V prvom rade je dôležité mať aktuálnu korekciu (vyšetrenie zraku). Meranie zraku v optike, môžete absolvovať aj u nás na pobočke.

2

Účel okuliarov 

Je veľmi dôležité vedieť na aký účel chcete okuliare používať: okuliare na počítač, okuliare na šport, okuliare na šoférovanie, okuliare do diaľky, okuliare do blízka.

3

Výber dioptrických okuliarov

Odborný personál v očnej optike Vám rád poradí aký druh dioptrických skiel (šošoviek) a rám si máte vybrať aby Vaše OKULIARE spľňali účel, na ktorý chcete okuliare používať. Ponúkame široký výber dámskych a pánskych dioptrických a slnečných okuliarov akcie na rámy aj dioptrické sklá (šošovky) multifokálne (progresívne), pracovné šošovky na počítač...

Ceny dioptrických šošoviek do okuliarov u nás 

Detské dioptrické šošovky do okuliarov

€16,00                             

Tvrdené plastové šošovky do okuliarov.
Cena za pár šošoviek

Bežné dioptrické šošovky s antireflexom

€30,00                            

Dioptrie na diaľku alebo blízko.
Cena za pár šošoviek

Značkové skladové dioptrické šošovky

€60,00                             

Vysoká kvalita antireflexu, UV ochrana, značka ZEISS
cena za pár šošoviek do okuliarov

Slnečné dioptrické šošovky

€42,00                             

Značkové slnečné dioptrické šošovky v 3 farebných prevedenieach a s antireflexom. Značka ZEISS
Cena za pár šošoviek

Dioptrické šošovky (sklá) do okuliarov 

Základné informácie o šošovkách do okuliarov. U nás preferujeme kvalitu značky ZEISS 

zeiss single vision

Jednoohniskové šošovky

Majte perfektné videnie  na blízko alebo keď sa pozeráte do diaľky. Jednoohniskové šošovky ZEISS sú najlepším riešením pre krátkozrakých a ďalekozrakých používateľov. Tieto šošovky sú prispôsobené konkrétnemu používateľovi a sú optimalizované na získanie dobrého zraku, a to aj v periférnych častiach. Okrem toho sú tenké a z hľadiska používateľa estetické.
Vo všetkých okuliarových šošovkách ZEISS je úplna UV ochrana zraku. 

zeiss office

Pracovné šošovky ( kancelárske )

Kancelárske ( pracovné ) šošovky ZEISS sú špeciálne optimalizované na prácu v kancelárii aj pri počítači. Tieto šošovky Vám pomôžu zabezpečiť dostatočne pohodlné videnie na monitor a zároveň vidieť malé písmená v dokumentoch s ktorými pracujete pri počítači. Bez nutnosti skladania okuliarov z tváre, môžete v kancelárií prejsť pre kávu alebo inú prácu, šanón... Váš deň bude bez unaveného zraku.

Progresívné šošovky ( multifokálne )

Progresívne šošovky ZEISS poskytujú optimálnu zrakovú podporu pre zóny videnia na blízko a do diaľky. Tieto šošovky, ktoré boli prispôsobené presne pre Vás, používateľovi dokonale pristanú a umožňujú lepšiu tolerovateľnosť používateľom, rýchlejšiu adaptáciu a komplexné zreteľné videnie. Na to aby boli správne šošovky vyrobené, vymeriame ich u nás  na predajni najmodernjšimi prístrojmi VISUFIT ZEISS a následne posielame dáta do výroby.

zeiss digital

Digitálne šošovky ZEISS.

Účinný nástroj na odstránenie pocitu napätia v očiach, spôsobeného používaním digitálnych zariadení. Rýchla zmena zaostrenia z prostredia na blízko do diaľky vyžaduje od Vaších očí maxmimálne vypätie a vedie k digitálnej únave zraku a rozvoju syndrómu počítačového videnia. Šošovky ponúkajú rýchle a  komfortné zaostrenie vďaka špeciálne optimalizovanej zóne na blízko. V hodné pre mladých aktívnych ľudí od 30. roku života.

zeiss drive safe

Šošovky na šoférovanie 

Šošovka DriveSafe, ktorá je optimalizována na vedenie vozidla, zvyšuje komfort a vyššiu bezpečnosť na cestách. Od teraz si budete vychutnávať vedenie vozidla v noci a za nepriaznivých poveternostných podmienkach. Budete si chrániť zrak pred odrazmi a jednoducho meniť zaostrenie pohľadu – rýchlo a často. Minimalizujú vizuálny stres a vodičom zjednodušujú videnie - dopravia Vás do cieľa bezpečne.

KONTAKT

Telefón:

Očná optika: 041  5626 793
Kontakné šošovky: 041 5643 570
Vyšetrenie zraku: 041 5005 410

E-mail:


Informácie očná optika: info@optikjas-makovickeho.sk
Informácie kontaktné šošovky: kontaktne@optikjas-makovickeho.sk

© Copyright 2019 Optik JaŠ - Všetky práva vyhradené | Vytvorené iOptics s.r.o.